Obec Vidov

Volejbal

Volejbalový turnaj

V sobotu 17.6.2017 od 9:00 se koná ve sportovním areálu ve Vidově  10.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev, jehož pořadatelem je SK Vidov. Po skončení turnaje od 18:00 zahraje DJ Vacek (rock, disco music). Akce je bez vstupného, všichni kdo se chtějí pobavit, nejen příznivci volejbalu, jsou srdečně zváni.

Volejbal

Aktivní příznivci volejbalu se scházejí v období jaro - podzim každé úterý odpoledne na hřišti ve sportovním areálu ve Vidově, v období od podzimu do jara se jezdí hrát každé úterý do školní tělocvičny v Kamenném Újezdu (sraz v 17:30 na návsi ve Vidově).

Turnaj ve volejbale

Dne 22.června 2013 proběhl již 6. ročník volejbalového turnaje. Akce byla pořádána místním sportovním klubem SK Vidov s přispěním  firmy ČEZ a Fotovoltaické elektrárny Vidov. Celodennímu turnaji v šestkovém volejbale přálo počasí, pořádající klub zajistil bohaté občerstvení a množství cen, takže ohlasy na turnaj byly velmi pozitivní. Letošního turnaje se zúčastnilo 14 týmů, které byly rozděleny do dvou sedmičlenných skupin, ve kterých se týmy utkaly systémem každý s každým. První dvě družstva   z obou skupin pak sehrála křížem semifinále, vítězové se utkali ve finále o velký putovní pohár a poražení bojovali o třetí místo. Přestože se všechna vidovská družstva (Vidov A, Vidov B, Vidovstroj a WC Fofr) prezentovala pohledným volejbalem, na stupních stanuli jiní.......

Turnaj ve volejbale     Soutěžilo 14 družstev     Catering     Vítěz turnaje Hrající Zegoni

Vítězem 6. ročníku se stalo družstvo Hrajících Zegonů, druhé skončilo Loko ČB a třetí místo obsadilo družstvo Ohrazení