Sportovní areál

Provoz ve sportovním areálu

Rozsáhlý sportovní areál ve Vidově je určen pro širokou veřejnost a je volně přístupný. Součástí areálu je pergola sloužící k hudebním či divadelním představením.

K dispozici veřejnosti je dětské hřiště s kolotočem, houpačkami, prolézačkami, pískovištěm pro nejmenší a lanovou pyramidou. Nově byly naistalovány workoutová sestava a venkovní fitness stroje. 

V areálu jsou dále k dispozici hřiště na fotbal (zatravněná plocha s brankami), hřiště na nohejbal (nutná vlastní síť), hřiště na volejbal (síť je trvale natažená) a hřiště na plážový volejbal. Kurt na plážový volejbal je nutné rezervovat na tel. 777 550 778 (Hospůdka Na návsi - PO, ČT, PÁ, SO, NE 14:00-21:00). Pronájem kurtu - 150Kč/hod.. K zapůjčení je i míč(vratná záloha je 500Kč). 

Všichni návštěvníci jsou povinni řídit se provozním řádem, dodržovat bezpečnost svou i dalších návštěvníků a udržovat čistotu v celém areálu. V případě zjištění závady na některém ze sportovišť nebo některém herním prvku na dětském hřišti, budeme rádi, když tuto informaci oznámíte na obecní úřad(605 424 776)  nebo na webových stránkách obce - www.vidov.cz (hlášení poruch).