Úřední deska

Lepší informovanost občanů

     Rádi bychom rozšířili možnosti informovanosti vidovských občanů o službu zasílání hromadných SMS zpráv při naléhavých událostech jako je nynější epidemie koronaviru, v budoucnu třeba náhlé poruchy distribuce vody, elektrického proudu, povodňové informace apod. Pro službu je třeba registrace a zadání potřebných údajů na webových stránkách obce. Podrobný návod viz. níže.

     Kromě Mimořádných sdělení OÚ, které budou zasílány formou hromadných SMS zpráv na Váš mobil, budou vytvořeny i akce, které si budete moci přihlásit k odběru a po jejich vyvěšení na webu obce budou automaticky přeposlány na Váš e-mail. Odběr novinek můžete zadat kdykoli, stejně jako zasílání zrušit. V nabídce jsou Novinky z úřední desky, Akce v obci a okolí (kultura, sport, volný čas, události). Informace o události budou po vyvěšení na webu obce přeposlány na Váš e-mail, který jste zadali při registraci.

     Návštěvníci, kteří jsou již registrovaní, použijí svá přihlašovací data, popřípadě odkaz ZAPOMENUTÉ HESLO pod nadpisem. Po přihlášení si dle vlastního uvážení vyberou jednotlivé akce, které chtějí odebírat.
     V době registrace nebylo povinností zadat číslo mobilního telefonu, pokud chcete dostávat Mimořádné sdělení OÚ prostřednictvím SMS zpráv, rozklikněte po přihlášení v dolní části stránky UPRAVIT REGISTRAČNÍ ÚDAJE a doplňte číslo svého mobilního telefonu.

 

     Noví návštěvníci, kteří se chtějí zaregistrovat, postupují následovně:

  • na webu obce (www.vidov.cz) v horní liště označit zasílání novinek

  • v textu pod nadpisem kliknout na registrace

  • vyplňte dotazník a odeslat

  • na Váš e-mail bude zaslán aktivační kód

  • po aktivaci postupujete jako registrovaní. Po přihlášení na stránky si dle vlastního uvážení vyberete jednotlivé akce, které chcete odebírat.

     Kromě Mimořádných sdělení OÚ, které budou zasílány formou hromadných sms zpráv na Váš mobil, budou vytvořeny i akce, které si budete moci přihlásit k odběru a po jejich vyvěšení na webu obce budou automaticky přeposlány na Váš e-mail. Odběr novinek můžete zadat kdykoli, stejně jako zasílání zrušit. V nabídce jsou Novinky z úřední desky, Akce v obci a okolí (kultura, sport, volný čas, události). Informace o události budou po vyvěšení na webu obce přeposlány na Váš e-mail, který jste zadali při registraci.
 

V případě potřeby, či jakéhokoli dotazu kontaktujte místostarostu obce:

Tomáš Hanus tel.: 605 424 776 e:mail: mistostarosta@vidov.cz