Úřední deska

Nabídka obědů ve Vidově

Obec Vidov a Hospůdka Na návsi
nabízí

 

ODBĚR OBĚDŮ

       Od středy 25.3. vaří Hospůdka Na návsi obědy prodávané přes okno. Výdej obědů bude probíhat každý pracovní den od 11:00 do 12:00. Cena obědu (hlavní jídlo + polévka) pro seniory 65+, důchodce a držitele průkazů ZTP/P (hlaste při výdeji), kteří jsou trvale hlášeni ve Vidově, je 80Kč, respektive 50Kč (30Kč činí příspěvek obce).
Cena pro ostatní je 90Kč (hlavní jídlo + polévka). Jídlo bude vydáváno do vlastních jídlonosičů. Denně bude vařen pouze jeden druh jídla a jedna polévka. Pokud to půjde, upřednostňována bude platba kartou, pokud ne, tak hotovostí. Platba stravenkami na tuto službu nebude akceptována. Doplňkovou službou bude možnost zakoupení mléka, mouky a rohlíků (na objednávku). Při výdeji jídel, prosím, dodržujte nařízení vydaná vládou ČR – mějte zakrytá ústa a nos,
dodržujte doporučený odstup (alespoň 2m), neshlukujte se a neposedávejte na lavičkách před budovou.

        Objednávky na středu 25.3. jsou možné telefonicky nebo SMS zprávou na tel.: 775 346 621 (vždy mezi 11:00 – 16:00) nejpozději do úterý 24.3.. Objednávky na další dny stejným způsobem (nejpozději den před) nebo osobně u obsluhy při výdeji jídla.


       Pokud jste senior 65+, důchodce nebo držitel průkazů ZTP/P, jste trvale hlášeni, či trvale žijete ve Vidově a chcete si jídlo objednat, ale nemůžete si ho ze zdravotních, či jiných závažných důvodů vyzvednout, nahlaste nebo napište tuto skutečnost do SMS při objednávce. Tato informace bude předána zástupcům obce a obec zajistí donášku jídla do domu.


Jídelníček bude vyvěšen vždy na celý týden na: www.hospudka-nanavsi.cz

Nabídka od středy 25.3. do pátku 27.3.2020

 

Středa – Vývar, nudle + vepřové výpečky, knedlík, zelí

Čtvrtek - Cibulačka + přírodní hovězí pečeně, rýže, HK

Pátek - Frankfurtská + vepřové ražniči, brambor

 

MNOHO SIL A OPTIMIZMU V TOMTO NELEHKÉM OBDOBÍ

PŘEJE OBEC VIDOV A KOLEKTIV HOSPODY NA NÁVSI