Obec Vidov

Novinky ve Vidově

Vítejte ve Vidově!

Vítejte ve Vidově!

Obec Vidov Vás vítá na svých webových stránkách. Informace, které jsou na našich stránkách zveřejňovány, jsou rozděleny do jednotlivých sekcí menu na levé straně, vpravo    je kalendář plánovaných akcí v obci a krátká aktuální sdělení. Pod tímto textem budou vyvěšovány články aktuální, respektive informace o těchto článcích s aktivním odkazem, po jehož rozkliknutí budete přesměrování na článek v plném znění. Články na této úvodní stránce budou po určité době od  zveřejnění přesunuty do některé z odpovídajících  sekcí vlevo, kde je budete moci dohledat,  popřípadě zaniknou zcela (dle své významnosti).

Koncert Nezmarů

     Vidovská Hospůdka Na návsi Vás již potřetí zve na koncert legendární skupiny NEZMAŘI, který se bude konat 4. července od 19.29 hodin v letním vidovském amfiteátru. Slovo legendární by mělo být napsáno  velkými písmeny, jelikož NEZMAŘI v letošním roce slaví 40 let od svého vzniku. Tak jim prijďte popřát do další čtyřicítky, zaslouží si to! Věřte, že se je letos na co těšit.  Po Nezmarech bude následovat zábava pod širým nebem s oblíbenou skupinou Kocourovo kartáč. Občerstvení  pro návštěvníky bude zajištěno. V případě nepříznivého počasí budou kromě krytého sezení pod pergolou připraveny pro návštěvníky i stany.   Od 15. června si budete moci v předprodeji v hospodě ve Vidově zakoupit vstupenky za 199 Kč. V den koncertu za 259 Kč. Nenechte  nic náhodě, počet míst je omezen.  Během koncertu čekají návštěvníky i  dvě překvapení.  Více informací naleznete na facebookovém odkazu www.facebook.com/events/1000403306782975/.

Nová mateřská škola v Plavě

 

     Od 1.9.2018 bude v obci Plav otevřena NOVÁ MATEŘSKÁ ŠKOLKA, jejíž součástí bude i kuchyně.

      Zápis do mateřské školy bude uveřejněn na úřední desce a na internetových stránkách obce Plav - www.plav.cz

      Podrobné informace poskytne starostka obce paní Oldřiška Ribolová na tel.:724189401 nebo v úředních hodinách obecního úřadu Plav.

Prodej knížky - Vidov 1357-2017

 Prodej knížky - Vidov 1357-2017    Od pondělí 17.7.2017 je možno na obecním úřadě v úředních hodinách zakoupit krásnou obrazovou publikaci mapující historii naší obce od vidovských autorů   Petra Lexy, Moniky Waldové a Elišky Lexové. Kniha byla slavnostně pokřtěna 15.7.2017 na oslavách 660-ti let obce Vidov. Kniha je vázána v tvrdých deskách, čítá 264 stran textu na křídovém papíře,  doplněných mnoha fotografiemi. Cena knihy je 480Kč. 

dnes je: 25.06.2018

svátek slaví: Ivan

kalendář akcí

aktuality

Koncert Nezmarů
více
Zpráva kontrolního výboru
více
Vyhlášení záměru směny pozemku
více
Veřejná vyhláška
více
Závěrečný účet 2017
více
Příměstský tábor s angličtinou 2018
více
Vizualizace dálnice D3
více
Letní příměstský tábor - prázdninové tvoření
více
Nová mateřská škola v Plavě
více

anketa

Jak se Vám líbí nový vzhled internetových stránek?

Líbí
odpověď Líbí (68%)
68%
Ujde to
odpověď Ujde to (9%)
9%
Nelíbí
odpověď Nelíbí (23%)
23%