Obec Vidov

Novinky ve Vidově

Vítejte ve Vidově!

Vítejte ve Vidově!

Obec Vidov Vás vítá na svých webových stránkách. Informace, které jsou na našich stránkách zveřejňovány, jsou rozděleny do jednotlivých sekcí menu na levé straně, vpravo    je kalendář plánovaných akcí v obci a krátká aktuální sdělení. Pod tímto textem budou vyvěšovány články aktuální, respektive informace o těchto článcích s aktivním odkazem, po jehož rozkliknutí budete přesměrování na článek v plném znění. Články na této úvodní stránce budou po určité době od  zveřejnění přesunuty do některé z odpovídajících  sekcí vlevo, kde je budete moci dohledat,  popřípadě zaniknou zcela (dle své významnosti).

Divadelní představení - Rychlé šípy

      V pátek 7.6. 2019 uvede borovanský ochotnický spolek "Hroší divadlo" ve sportovním areálu ve Vidově hru "Rychlé šípy". Začátek představení je v 19:00. Akci pořádá obec Vidov. Vstupné dobrovolné. Občerstvení bude možno zakoupit na místě.

Cyklovýlet podél Dunaje

Cyklovýlet podél Dunaje     Obec Vidov pořádá v sobotu 1.6.2019 cyklovýlet podél řeky Dunaje z Pasova na předměstí Lince. Případní zájemci se mohou registrovat od 6.5. od 18:00 na Obecním úřadě nebo u T.Hanuse(605424776, Vidov 89). Registrační poplatek činí 150Kč/osoba(platba hotově). Počet účastníků je omezen kapacitou autobusu. Sraz v 5:30 na návsi. Více informací o cyklvýletu a trase naleznete ZDE.

 

 

Fotosoutěž 2019 - Jaro ve Vidově

 Fotosoutěž 2019 - Jaro ve Vidově     Obec Vidov vyhlašuje fotografickou soutěž "Jaro ve Vidově".  Přihlásit můžete fotografie Vidova a okolí(maximálně 5 fotografií). Fotit můžete na foťák nebo mobil. Jsou vyhlášeny dvě soutěžní kategorie -děti do 15 let a dospělí. Fotografie je možno zasílat do 12.5.2019 na adresu: kulturavidov@seznam.cz. Vyhlášení výsledků a předání cen se uskuteční na Slavnostech sousedů v sobotu 25.5.2019. Více informací získáte rozkliknutím obrázku. Pravidla soutěže naleznete ZDE.

 

Bezhotovostní platby na obecním úřadě

V rámci zkvalitňování služeb pro občany je možno od letošního roku využít k platbám na obecním úřadě platební terminál.

dnes je: 26.05.2019

svátek slaví: Filip

kalendář akcí

aktuality

Slavnost sousedů ve Vidově 2019
více
Cyklovýlet podél Dunaje
více
Divadelní představení - Rychlé šípy
více
Program kulturních, sportovních a společenských akcí ve Vidově
více
Fotosoutěž 2019 - Jaro ve Vidově
více
Vizualizace dálnice D3
více

anketa

Jak se Vám líbí nový vzhled internetových stránek?

Líbí
odpověď Líbí (68%)
68%
Ujde to
odpověď Ujde to (9%)
9%
Nelíbí
odpověď Nelíbí (23%)
23%