Výsledky fotosoutěže "Voda ve Vidově"

     V rámci akce "Loučení s létem", která proběhla v sobotu 25.9.ve sportovním areálu byly vyhlášeny i výsledky fotosoutěže " Voda ve Vidově".  Celkem bylo do soutěže zasláno 37 fotografií od 9-ti soutěžících. Odbornou porotu tvořili členové sdružení fotografů "Vývojka" a  bývalí  členové fotokroužku "U beránka". Všechny fotografie jsou do konce týdne vystaveny v pergole ve sportovním areálu. Všichni zúčastnění obdrželi poukázku do knihkupectví Kanzelsberger. V kategorii dětí do 15-ti let se na děleném prvním místě umístili všichni tři zúčastnění. Ze všech fotografií pak porota vybrala tři nejlepší snímky, jejichž autoři obdrželi věcné ceny. Všechny fotografie byly krásné a zajímavé. Všem, kteří fotografie do soutěže poslali děkujeme - jmenovitě A. Škaroupkové, E. Erbové. J. Hanusovi, R. Erbovi, D. Andrlemu, M. Erbovi, T. Dvořákovi, P. Tomšovicovi, J. Dvořákové. Autorům vítězných snímků gratulujeme!!!  Vítězné fotografie naleznete pod článkem.                      

Kategorie do 15-ti let:
- vzhledem k účasti 3 dětí (Anna Škaroupková, Emma Erbová, Jáchym Hanus) se všechny umístily na děleném prvním místě:-) a obdržely ceny

Kategorie 15 let a výše:
- 1. místo - pan Přemysl Tomšovic, 2. místo - pan T. Dvořák, 3. místo - paní J.Dvořáková

"Voda ve Vidově" - 1. místo (autor Přemysl Tomšovic)"Voda ve Vidově"- 2. místo (autor Tadeáš Dvořák) "Voda ve Vidově" 3. místo (autorka Jana Dvořáková)

                  1. místo                                      2. místo                      3. místo