Zelnobraní

ZELNOBRANÍ 2021

     Tradiční vidovské ZELNOBRANÍ se v letošním roce 2021 bohužel neuskuteční. Pokud to situace dovolí, budeme se na vás těšit v příštím roce na v pořadí již 16. ročníku:-). Zájemci o koupi krouhanky a zelí mohou kontaktovat přímo ZP Malše Roudné - tel. 386 356 183 (krouhárna).  


Poděkování za Zelnobraní 2019

Fotka návsi     Jubilejní patnáctý ročník je úspešně za námi. Všem, kteří se podíleli na jeho organizaci, patří velký dík!!!  Letošní Zelnobraní navštívilo přibližně 3 500 lidí (děti do 15 let let mají vstup zdarma), všem návštěvníkům děkujeme za projevenou přízeň a doufáme, že mají důvod se v příštím roce do naší obce na další ročník vrátit... Tradiční tipovací soutěže, v letošním roce tipovali návštěvníci počet hlávek tvořících Zelný dort, se zúčastnilo téměř 500 tipujících a absolutním vítězem s nejpřesnějším tipem se stal pan Tomáš Skuhrovec. Přesný počet hlávek byl 2532 kusů.


Zelnobraní ve Vidově 2019

Zelnobraní - informační leták    Tradiční a v širokém okolí oblíbené vidovské Zelnobraní je v letošním roce naplánováno na  sobotu 28.9. 2019. Začátek programu od 10:00. Pro návštěvníky bude připraven bohatý kulturní program - divadlo pro děti, Timber show, ukázky tradičních řemesel, živá hudební vystoupení, prodej roudenského zelí (krouhanka, hlávkové a kysané) přímo od výrobce, zelné speciality, jarmark řemesel, artrakce pro děti, bohatá tombola, soutěž o Zelná housenka ceny a večer bude, jako již tradičně, zakončen open air taneční  zábavou.  Celodenní vstupné 100Kč, děti do 15 let zdarma. Parkování zdarma  bude zajištěno přímo ve sportovním areálu a parkovacích míst bude dostatek. Pro lepší dopravní dostupnost bude posilněna linka MHD č. 10 prodloužením veškerých spojů až do Vidova a navíc přidáním bezplatné kyvadlové dopravy autobusy z Českých Budějovic - odjezd od OC Mercury(jízdní řád naleznete níže)

Kontaktní osoba pro účinkující a řemeslníky- p.Romana Šedivá, mail: romi.sediva@seznam.cz, tel. 604 779 341.

Program zvětšíte rozkliknutím obrázku.

Program plakát

Jízdní řád kyvadlové dopravy zvětšíte rozkliknutím obrázku.

Kyvadlová doprava

 

 

               

 

 

 

 

 

 

Rekord v navlékání hlávek             Divadlo pro děti              Tamboři