Obec Vidov

Novinky ve Vidově

Vítejte ve Vidově!

Vítejte ve Vidově!

Obec Vidov Vás vítá na svých webových stránkách. Informace, které jsou na našich stránkách zveřejňovány, jsou rozděleny do jednotlivých sekcí menu na levé straně, vpravo    je kalendář plánovaných akcí v obci a krátká aktuální sdělení. Pod tímto textem budou vyvěšovány články aktuální, respektive informace o těchto článcích s aktivním odkazem, po jehož rozkliknutí budete přesměrování na článek v plném znění. Články na této úvodní stránce budou po určité době od  zveřejnění přesunuty do některé z odpovídajících  sekcí vlevo, kde je budete moci dohledat,  popřípadě zaniknou zcela (dle své významnosti).

Mikulášská pohádka

V neděli 4.12.2016 bude na Půdě Spolkového domu sehrána pohádka pro děti. Pohádka je jmenuje "Už aby byly Vánoce" a  začíná v 18:00.

Vánoční strom a zpívání koled

     Přijďte si užít sváteční atmosféru při rozsvícení vánočního stromu. Strom bude rozsvícen v neděli 4.12.2016  v 19:00 u pergoly ve sportovním areálu ve Vidově. Všichni, kteří přijdou, si budou moci s vidovským vánočním sborem zazpívat vánoční koledy, odnést si domů na výzdobu jmelí nebo větvičky z jehličnanů, které budou zdarma k dispozici. Zajištěno bude občerstvení(punč, čaj a jiné). Všichni jsou srdečně zváni.

Nácvik vánočních koled

Nácvik vánočních koled     Rádi bychom i letos shromáždili pěvecký sbor a adventní zpívání koled při rozsvícení vánočního stromu ve Vidově, které se bude konat 4.12.2016 v 19:00 v pergole ve sportovním areálu.

     Těšíme se na všechny děti i dospělé, kteří rádi zpívají nebo hrají na nějaký hudební nástroj a chtěli by pomoci vytvořit sváteční atmosféru při rozsvěcení vánočního stromu.

     Zkoušky se budou konat každou sobotu od 9:00 do 10:15 na Půdě Spolkového domu od 5.11. do 3.12.2016. Pro bližší informace můžete kontaktovat Andreu Haines na tel. 773 071 977 nebo mailem na : a.haines@seznam.cz.

ZELNOBRANÍ 2016

ZELNOBRANÍ 2016     12. ročník vidovského Zelnobraní je již za námi. Téměř letní počasí přilákalo na tuto tradiční akci téměř 4000 návštěvníků, kteří mohli nakoupit roudenské zelí, ochutnat zelné, či jiné speciality, užít si plno zábavy z připraveného programu nebo otestovat svůj odhad v tipovací soutěži. Letos se v tipovací soutěži odhadoval počet hlávek v Zelném rybníčku. Účast v soutěži byla hojná a nejpřesněji tipovali dokonce tři návštěvníci, takže se letos udělovaly celkem tři první ceny. Skutečný počet zelných hlávek byl 1538. Vítězové minuli přesný počet pouze o dvě hlávky, když všichni tipovali shodně 1540 hlávek. Vítězům ještě jednou gratulujeme!

     Všem návštěvníkům děkujeme za účast a těm, kteří se nějakým způsobem podíleli na pořádání letošního Zelnobraní, děkujeme za ochotu a pomoc. Takže ještě jednou díky všem zúčastněným a těšíme se na vaši návštěvu, či nezištnou pomoc zase za rok.

 

 

 

dnes je: 06.12.2016

svátek slaví: Mikuláš

kalendář akcí

aktuality

Veřejná vyhláška
více
Zasedání Jihoč.kraje
více
Návrh - Rozpočet 2017
více
Mikulášská pohádka
více
Vánoční strom a zpívání koled
více
Nácvik vánočních koled
více
Závazné stanovisko k posouzení vlivů provedení záměru na životní prostředí
více

anketa

Jak se Vám líbí nový vzhled internetových stránek?

Líbí
odpověď Líbí (68%)
68%
Ujde to
odpověď Ujde to (10%)
10%
Nelíbí
odpověď Nelíbí (23%)
22%