Obec Vidov

Novinky ve Vidově

Vítejte ve Vidově!

Vítejte ve Vidově!

Obec Vidov Vás vítá na svých webových stránkách. Informace, které jsou na našich stránkách zveřejňovány, jsou rozděleny do jednotlivých sekcí menu na levé straně, vpravo    je kalendář plánovaných akcí v obci a krátká aktuální sdělení. Pod tímto textem budou vyvěšovány články aktuální, respektive informace o těchto článcích s aktivním odkazem, po jehož rozkliknutí budete přesměrování na článek v plném znění. Články na této úvodní stránce budou po určité době od  zveřejnění přesunuty do některé z odpovídajících  sekcí vlevo, kde je budete moci dohledat,  popřípadě zaniknou zcela (dle své významnosti).

Stavění máje

V neděli 30.4. od 17:00 proběhne ve sportovním areálu ve Vidově tradiční stavění máje. Májka se staví kleštinami,  a tak bude potřeba každé silné paže:-). Na akci je zajištěno občerstvení a přibližně od 19:00 vystoupí oblíbená hudební skupina Kocourovo kartáč. Akce je zdarma. Všichni vidovští i přespolní jsou srdečně zváni.

Výstava fotografií

Výstava fotografií     Ve dnech od 3.4. do 29.4. 2017 můžete v Jihočeské vědecké knihovně (Lidická 1,přízemí) shlédnout výstavu vidovského fotografa J.Cempírka st. s názvem Směr polední - ALPY - Alpské vrcholky ze Šumavy i zblízka. Více informací získáte rozkliknutím fotografie. 

dnes je: 30.04.2017

svátek slaví: Blahoslav

kalendář akcí

aktuality

Rozpočtové opatření č.4
více
Pozvánka na schůzi
více
Veřejná vyhláška finanční úřad
více
Veřejná vahláška
více
Veřejná vyhláška
více
Stavění máje
více
Výstava fotografií
více
Smlouva o dotaci
více
Rozpočtové opatření č.3
více
Rozpočtové opatření č.2
více
Oprava - rozpočet 2017
více

anketa

Jak se Vám líbí nový vzhled internetových stránek?

Líbí
odpověď Líbí (68%)
68%
Ujde to
odpověď Ujde to (9%)
9%
Nelíbí
odpověď Nelíbí (23%)
23%