Obec Vidov

Novinky ve Vidově

Vítejte ve Vidově!

Vítejte ve Vidově!

Obec Vidov Vás vítá na svých webových stránkách. Informace, které jsou na našich stránkách zveřejňovány, jsou rozděleny do jednotlivých sekcí menu na levé straně, vpravo    je kalendář plánovaných akcí v obci a krátká aktuální sdělení. Pod tímto textem budou vyvěšovány články aktuální, respektive informace o těchto článcích s aktivním odkazem, po jehož rozkliknutí budete přesměrování na článek v plném znění. Články na této úvodní stránce budou po určité době od  zveřejnění přesunuty do některé z odpovídajících  sekcí vlevo, kde je budete moci dohledat,  popřípadě zaniknou zcela (dle své významnosti).

ZELNOBRANÍ VE VIDOVĚ

  ZELNOBRANÍ VE VIDOVĚTradiční a v širokém oklolí oblíbené vidovské Zelnobraní je v letošním roce naplánováno na  sobotu 1.10. 2016. Začátek programu od 10:00. Skladba programu bude obdobná jako v předchozích ročnících - divadlo pro děti, ukázky tradičních řemesel, živá hudební vystoupení, prodej roudenského zelí (krouhanka, hlávkové a kysané) přímo od výrobce, zelné speciality, jarmark řemesel, artrakce pro děti, bohatá tombola, soutěž o ceny a večer bude, jako již tradičně, zakončen open air taneční  zábavou.  Celodenní vstupné 60Kč, důchodci a děti do 15 let zdarma. Parkování zdarma bude zajištěno přímo ve sportovním areálu a parkovacích míst bude dostatek. Pro lepší dopravní dostupnost bude posilněna MHD /linka č. 10/ o kyvadlové autobusy z Českých Budějovic - odjezd od OC Mercury. Informace k Zelnobraní naleznete i na Facebooku, kde byla založena událost  Zelnobraní 2016 https://www.facebook.com/events/1767947723493780/. Další informace a podrobnosti k programu naleznete ZDE.

Uzavírka přejezdu na Nedabyle

     Od pondělí 22.8.2016 bude asi na 5 dní uzavřen přejezd na obec Nedabyle, poté bude opět otevřen. Později bude uzavřen ještě na 5 dny z důvodu prováděných stavebních prací. Vždy v případě uzavření přejezdu bude doplněno dopravní značení (slepá ulice) na začátku komunikace.

dnes je: 27.09.2016

svátek slaví: Jonáš

kalendář akcí

aktuality

Oznámení o době a místě konání voleb do zastupitelstev krajů
více
Tvořivá koťata + tvořivá dílna
více
Pozvánka na tvořivé kurzy září-prosinec 2016
více
Vzhlášení záměru prodeje
více
Oznámení o konání veřejného projednání a posudku vlivů záměru na životní prostředí
více
Zelnobraní ve Vidově
více
Uzavírka přejezdu na Nedabyle
více
Volby
více

anketa

Jak se Vám líbí nový vzhled internetových stránek?

Líbí
odpověď Líbí (68%)
68%
Ujde to
odpověď Ujde to (10%)
10%
Nelíbí
odpověď Nelíbí (22%)
22%