Obec Vidov

Novinky ve Vidově

Vítejte ve Vidově!

Vítejte ve Vidově!

Obec Vidov Vás vítá na svých webových stránkách. Informace, které jsou na našich stránkách zveřejňovány, jsou rozděleny do jednotlivých sekcí menu na levé straně, vpravo    je kalendář plánovaných akcí v obci a krátká aktuální sdělení. Pod tímto textem budou vyvěšovány články aktuální, respektive informace o těchto článcích s aktivním odkazem, po jehož rozkliknutí budete přesměrování na článek v plném znění. Články na této úvodní stránce budou po určité době od  zveřejnění přesunuty do některé z odpovídajících  sekcí vlevo, kde je budete moci dohledat,  popřípadě zaniknou zcela (dle své významnosti).

ZRNÍ

 ZRNÍ      V sobotu 19.8.2017 se ve sportovním areálu ve Vidově uskuteční od 19:30 koncert skupiny ZRNÍ. S talentem na melodie, mísením moderního zvuku, současné elektroniky a písničkářské poetiky jsou ikonou novátorství a hledačství na české alternativní scéně. Vzhledem ke stylové otevřenosti a instrumentální zralosti je v jejich nezaměnitelné hudbě slyšet akordeon i beatbox, flétna i experimenty s looperem. Jejich osobitý projev na pódiu je stejný jako jejich muzika: autentický, hutný a energický. Více na: www.zrni.cz

Vstupné: 200,- Kč předprodej(CBsystem)/ 250,- na místě, open air - částečně kryté.

 

Vidovské léto -open air minifestival

Vidovské léto -open air minifestival     V pátek 1.9.2017 se ve vidovském sportovním areálu uskuteční tradiční open air festival - Vidovské léto. Na festivalu vystoupí GARAGE and Tony Ducháček, BÁSNÍCI TICHA, The Rozladěn. Časový rozpis programu bude ještě upřesněn. Začátek od 17:00. Parkování zdarma ve sportovním areálu. Ceny vstupenek -150Kč předprodej(CBsystem), 200Kč na místě. Program se uskuteční i v případě nepříznivého počasí (pergola, velké stany). 

Prodej knížky - Vidov 1357-2017

 Prodej knížky - Vidov 1357-2017    Od pondělí 17.7.2017 je možno na obecním úřadě v úředních hodinách zakoupit krásnou obrazovou publikaci mapující historii naší obce od vidovských autorů   Petra Lexy, Moniky Waldové a Elišky Lexové. Kniha byla slavnostně pokřtěna 15.7.2017 na oslavách 660-ti let obce Vidov. Kniha je vázána v tvrdých deskách, čítá 264 stran textu na křídovém papíře,  doplněných mnoha fotografiemi. Cena knihy je 480Kč. 

dnes je: 19.08.2017

svátek slaví: Ludvík

kalendář akcí

aktuality

ZRNÍ
více
Vidovské léto -open air minifestival
více
Prodej knížky - Vidov 1357-2017
více
Prázdninové tvoření
více

anketa

Jak se Vám líbí nový vzhled internetových stránek?

Líbí
odpověď Líbí (68%)
68%
Ujde to
odpověď Ujde to (9%)
9%
Nelíbí
odpověď Nelíbí (24%)
23%