Obec Vidov

Novinky ve Vidově

Vítejte ve Vidově!

Vítejte ve Vidově!

Obec Vidov Vás vítá na svých webových stránkách. Informace, které jsou na našich stránkách zveřejňovány, jsou rozděleny do jednotlivých sekcí menu na levé straně, vpravo    je kalendář plánovaných akcí v obci a krátká aktuální sdělení. Pod tímto textem budou vyvěšovány články aktuální, respektive informace o těchto článcích s aktivním odkazem, po jehož rozkliknutí budete přesměrování na článek v plném znění. Články na této úvodní stránce budou po určité době od  zveřejnění přesunuty do některé z odpovídajících  sekcí vlevo, kde je budete moci dohledat,  popřípadě zaniknou zcela (dle své významnosti).

Uzavírka přejezdu na Nedabyle

     Od pondělí 22.8.2016 bude asi na 5 dní uzavřen přejezd na obec Nedabyle, poté bude opět otevřen. Později bude uzavřen ještě na 5 dny z důvodu prováděných stavebních prací. Vždy v případě uzavření přejezdu bude doplněno dopravní značení (slepá ulice) na začátku komunikace.

Upozornění

Od 16.8. do konce srpna bude navážen materiál na opravu železniční trati ve směru na Nedabyle. Doprava bude probíhat ve všední dny od 8:00 do 16:30 a bude koordinována proškolenými pracovníky, aby bylo  minimalizováno omezení provozu na komunikaci.

Svoz komunálního odpadu na rok 2016

Pro rok 2016 se ceny svozu komunálního odpadu nemění, zůstávají ve stejné výši jako v roce 2015: týdenní svoz 2550,- Kč, čtrnáctidenní svoz 1600,- Kč, měsíční 850,- Kč, kontejner 1100l 17.500,- Kč. Pytle na PET lahve zůstávají zdarma k vyzvednutí na OÚ. Prodej známek na rok 2016 bude zahájen v pondělí 4.1.2016 v úředních hodinách.

Od ledna 2016 dochází ke změně svozového dne pro komunální odpad. Nově bude svoz komunálního odpadu probíhat vždy v pondělí v dopoledních hodinách(6-14:00). Přesné termíny svozů naleznete v sekci odpadové hosodářství.

 

 

dnes je: 01.09.2016

svátek slaví: Linda a Samuel

kalendář akcí

aktuality

Jmenování zapisovatelky
více
Oznámení o počto a sídle volebních okrsků
více
Výzva k odstranění vraku z komunikace
více
Informace o posudku - Jižní tangnta
více
Uzavírka přejezdu na Nedabyle
více
Volby
více
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie
více
Elektronická evidence tržeb
více
Smlouva o poskytnutí dotace
více
Výběrové řízení na nákup fotografií
více
Cestovní doklady pro děti
více
Nařízení
více

anketa

Jak se Vám líbí nový vzhled internetových stránek?

Líbí
odpověď Líbí (70%)
70%
Ujde to
odpověď Ujde to (10%)
10%
Nelíbí
odpověď Nelíbí (20%)
20%