Obec Vidov

Novinky ve Vidově

Vítejte ve Vidově!

Vítejte ve Vidově!

Obec Vidov Vás vítá na svých webových stránkách. Informace, které jsou na našich stránkách zveřejňovány, jsou rozděleny do jednotlivých sekcí menu na levé straně, vpravo    je kalendář plánovaných akcí v obci a krátká aktuální sdělení. Pod tímto textem budou vyvěšovány články aktuální, respektive informace o těchto článcích s aktivním odkazem, po jehož rozkliknutí budete přesměrování na článek v plném znění. Články na této úvodní stránce budou po určité době od  zveřejnění přesunuty do některé z odpovídajících  sekcí vlevo, kde je budete moci dohledat,  popřípadě zaniknou zcela (dle své významnosti).

II. Vidovský obecí ples

  V sobotu 5.března 2016 se v kulturním domě v Roudném uskuteční II. vidovský Obecní ples. Všichni vidovští i přespolní jsou srdečně zváni. Začátek plesu je v 19:30. K tanci a poslechu zahraje kapela Klaret - Strážský výběr. Cena slosovatelných vstupenek je 130 Kč.  Předprodej proběhne v budově OÚ ve Vidově.       

Předprodej bude probíhat 8.2. od 18-19hod.

Předprodej  bude probíhat 10.2. od 18-19hod.

                         

Kotlíkové dotace

Dne 18. 12. 2015 byla vyhlášena 1. výzva v rámci dotačního programu Jihočeského kraje „Snižování emisí z lokálního vytápění domácností (kotlíkové dotace) v Jihočeském kraji." Zájemci o výměnu zastaralého kotle na pevná paliva s ručním přikládáním v rodinných domech z celého Jihočeského kraje si tedy již mohou stáhnout na webových stránkách Jihočeského kraje http://kotlikovedotace.kraj-jihocesky.cz/ v záložce Výzvy veškeré dokumenty potřebné k podání žádosti (formulář žádosti, návod k vyplnění žádosti, přílohy, pravidla dotačního programu atd.) a začít s její přípravou.

Příjem žádostí (nejprve odeslání elektronické žádosti s následným doručením podepsané papírové žádosti) bude zahájen 18. 1. 2016 a poběží do 31. 3. 2016 do 14 hod.

Veškeré informace naleznete na webových stránkách http://kotlikovedotace.kraj-jihocesky.cz/, kde jsou uvedeny i kontakty na pracovníky, kteří budou mít administraci žádostí na starost a kteří zodpoví případné dotazy týkající se podání žádosti.

 

Svoz komunálního odpadu na rok 2016

Pro rok 2016 se ceny svozu komunálního odpadu nemění, zůstávají ve stejné výši jako v roce 2015: týdenní svoz 2550,- Kč, čtrnáctidenní svoz 1600,- Kč, měsíční 850,- Kč, kontejner 1100l 17.500,- Kč. Pytle na PET lahve zůstávají zdarma k vyzvednutí na OÚ. Prodej známek na rok 2016 bude zahájen v pondělí 4.1.2016 v úředních hodinách.

Od ledna 2016 dochází ke změně svozového dne pro komunální odpad. Nově bude svoz komunálního odpadu probíhat vždy v pondělí v dopoledních hodinách(6-14:00). Přesné termíny svozů naleznete v sekci odpadové hosodářství.

 

 

dnes je: 12.02.2016

svátek slaví: Slavěna

kalendář akcí

aktuality

V\hlášení záměru prodeje pozemku
více
Turnaj v bulce
více
II. Vidovský obecní ples
více
Kotlíkové dotace
více
Svoz komunálního odpadu na rok 2016
více
Informace pro veřejnost
více
Upozornění- E-ON
více

anketa

Jak se Vám líbí nový vzhled internetových stránek?

Líbí
odpověď Líbí (69%)
69%
Ujde to
odpověď Ujde to (10%)
10%
Nelíbí
odpověď Nelíbí (20%)
21%