Obec Vidov

Novinky ve Vidově

Vítejte ve Vidově!

Vítejte ve Vidově!

Obec Vidov Vás vítá na svých webových stránkách. Informace, které jsou na našich stránkách zveřejňovány, jsou rozděleny do jednotlivých sekcí menu na levé straně, vpravo    je kalendář plánovaných akcí v obci a krátká aktuální sdělení. Pod tímto textem budou vyvěšovány články aktuální, respektive informace o těchto článcích s aktivním odkazem, po jehož rozkliknutí budete přesměrování na článek v plném znění. Články na této úvodní stránce budou po určité době od  zveřejnění přesunuty do některé z odpovídajících  sekcí vlevo, kde je budete moci dohledat,  popřípadě zaniknou zcela (dle své významnosti).

Uzavírka plavské silnice v Roudném-změny JŘ MHD č.10

Úplná uzavírka Plavské silnice začne v pondělí 23.6.2014. Trvat by měla nejdéle do prosince. Na základě dotazníkového šetření a po projednání s vedením Dopravního podniku města České Budějovice byl schválen upravený jízdní řád linky č.10. Více informací a kompletní objízdné jízdní řády naleznete zde

Plánované investiční akce v roce 2014

     Letošní rok 2014 bude ve znamení realizace velkých investičních akcí, jejichž příprava začala už v loňském roce. První velkou akcí bude vybudování tůní v regionálním biocentru V Rybníce (dotace z OPŽP), výstavba nového sběrného dvora (dotace z OPŽP), vybudování hřiště na plážový volejbal, pokračování ve výstavbě chodníků etapami II. a III.. Více informací o plánovaných projektech najdete v sekci Investiční akce v roce 2014.

dnes je: 19.09.2014

svátek slaví: Zita

kalendář akcí

aktuality

Dražební vyhláška
více
Pozvánka na schůzi
více
Tvořivá koťata + tvořivá dílna
více
Pozvánka na tvořivé kurzy září-prosinec 2014
více
Zasedání Zastupitelstva Jihoč.kraje
více
Jmenování zapisovatele
více
Volby -o počtu a sídle volebního okrsku
více
Stanovení minimálního počtu členů okrskové komise
více
Volby do OZ - inrormace
více
Jizdní řád-jihotrans
více
Objížďkový jízdní řád MHD č.10-uzavírka Plavské silnice v Roudném
více

anketa

Jak se Vám líbí nový vzhled internetových stránek?

Líbí
odpověď Líbí (78%)
78%
Ujde to
odpověď Ujde to (13%)
13%