Obec Vidov

Novinky ve Vidově

Vítejte ve Vidově!

Vítejte ve Vidově!

Obec Vidov Vás vítá na svých webových stránkách. Informace, které jsou na našich stránkách zveřejňovány, jsou rozděleny do jednotlivých sekcí menu na levé straně, vpravo    je kalendář plánovaných akcí v obci a krátká aktuální sdělení. Pod tímto textem budou vyvěšovány články aktuální, respektive informace o těchto článcích s aktivním odkazem, po jehož rozkliknutí budete přesměrování na článek v plném znění. Články na této úvodní stránce budou po určité době od  zveřejnění přesunuty do některé z odpovídajících  sekcí vlevo, kde je budete moci dohledat,  popřípadě zaniknou zcela (dle své významnosti).

ZELNOBRANÍ 2016

ZELNOBRANÍ 2016     12. ročník vidovského Zelnobraní je již za námi. Téměř letní počasí přilákalo na tuto tradiční akci téměř 4000 návštěvníků, kteří mohli nakoupit roudenské zelí, ochutnat zelné, či jiné speciality, užít si plno zábavy z připraveného programu nebo otestovat svůj odhad v tipovací soutěži. Letos se v tipovací soutěži odhadoval počet hlávek v Zelném rybníčku. Účast v soutěži byla hojná a nejpřesněji tipovali dokonce tři návštěvníci, takže se letos udělovaly celkem tři první ceny. Skutečný počet zelných hlávek byl 1538. Vítězové minuli přesný počet pouze o dvě hlávky, když všichni tipovali shodně 1540 hlávek. Vítězům ještě jednou gratulujeme!

     Všem návštěvníkům děkujeme za účast a těm, kteří se nějakým způsobem podíleli na pořádání letošního Zelnobraní, děkujeme za ochotu a pomoc. Takže ještě jednou díky všem zúčastněným a těšíme se na vaši návštěvu, či nezištnou pomoc zase za rok.

 

 

 

Uzavírka přejezdu na Nedabyle

     Železniční přejezd na Nedabyle bude zprovozněn nejpozěji od 17.10.2016.

dnes je: 23.10.2016

svátek slaví: Teodor

kalendář akcí

aktuality

Podzimní burza oblečení, hraček a sportovních potřeb
více
Pozvánka na schůzi
více
Vyhlášení záměru směny pozemků
více
Tvořivá koťata + tvořivá dílna
více
Pozvánka na tvořivé kurzy září-prosinec 2016
více
Vzhlášení záměru prodeje
více

anketa

Jak se Vám líbí nový vzhled internetových stránek?

Líbí
odpověď Líbí (68%)
68%
Ujde to
odpověď Ujde to (10%)
10%
Nelíbí
odpověď Nelíbí (23%)
22%