Obec Vidov

Novinky ve Vidově

Vítejte ve Vidově!

Vítejte ve Vidově!

Obec Vidov Vás vítá na svých webových stránkách. Informace, které jsou na našich stránkách zveřejňovány, jsou rozděleny do jednotlivých sekcí menu na levé straně, vpravo    je kalendář plánovaných akcí v obci a krátká aktuální sdělení. Pod tímto textem budou vyvěšovány články aktuální, respektive informace o těchto článcích s aktivním odkazem, po jehož rozkliknutí budete přesměrování na článek v plném znění. Články na této úvodní stránce budou po určité době od  zveřejnění přesunuty do některé z odpovídajících  sekcí vlevo, kde je budete moci dohledat,  popřípadě zaniknou zcela (dle své významnosti).

Stavění máje

    Tradiční stavění máje proběhne v sobotu 30.4.2016 ve sportovním areálu ve Vidově. Stavění májky začne v 17:00, aby byla májka postavena bude třeba co nejvíc silných paží, proto jsou všichni vidováci, ale i přespolní, srdečně vítáni. Během stavění máje a po celý průběh večera bude zajištěno občerstvení. Pro děti bude připraven táborák, opékáky na opečení vuřtů vemte s sebou. Od 19:00 bude k tanci i poslechu hrát skupina Kocourův kartáč. Vstupné zdarma.

Uzavírka komunikace

UPOZORNĚNÍ – UZAVÍRKA KOMUNIKACE V DOMKÁCH

     Ve dnech 4.4. - 15.5.2016 bude uzavřena část komunikace v řadových domech na pozemku p.č.166/34(zatáčka u přečerpávaví stanice) z důvodu výstavby ZTV pro lokalitu „V lukách“. Rozsah uzavírky bude záviset na průběhu stavebních prací, bude opatřen odpovídajícím dopravním značením na základě schválení Policií ČR a Magistrátem města České Budějovice, dopravního úřadu.

Na předmětnou stavbu bylo vydáno stavební povolení Magistrátem města České Budějovice, odborem dopravy pod č.j. OdaSH/15/15142 Tal-SP ze dne 29.12.2016. Obec Vidov není investorem stavby.

     Dne 16.4. bude uzavřena panelová silnice ze sportovního areálu z důvodu konání Mistrovství ČR v závodech RC Rally dálkově ovládaných modelů aut.

    Uzavírka bude koordinována se stavebními pracemi(viz. výše). Příjezdová cesta pro obyvatele řadovek bude 16.4. zajištěna staveništěm.

Příjezdová cesta ke kompostu bude 16.4. přes náves a sportovní areál.

Svoz komunálního odpadu na rok 2016

Pro rok 2016 se ceny svozu komunálního odpadu nemění, zůstávají ve stejné výši jako v roce 2015: týdenní svoz 2550,- Kč, čtrnáctidenní svoz 1600,- Kč, měsíční 850,- Kč, kontejner 1100l 17.500,- Kč. Pytle na PET lahve zůstávají zdarma k vyzvednutí na OÚ. Prodej známek na rok 2016 bude zahájen v pondělí 4.1.2016 v úředních hodinách.

Od ledna 2016 dochází ke změně svozového dne pro komunální odpad. Nově bude svoz komunálního odpadu probíhat vždy v pondělí v dopoledních hodinách(6-14:00). Přesné termíny svozů naleznete v sekci odpadové hosodářství.

 

 

dnes je: 29.04.2016

svátek slaví: Robert

kalendář akcí

aktuality

Veřejná vyhláška- Finanční úřad
více
Stavění máje
více
Veřejná vyhláška
více
Vyhláška
více
Letní příměstský tábor - prázdninové tvoření
více
Jižní tangenta
více
Nařízení
více
Dražební vyhláška
více
Příměstský tábor s angličtinou
více
Uzavírka komunikace
více
Informace pro veřejnost
více
Upozornění- E-ON
více

anketa

Jak se Vám líbí nový vzhled internetových stránek?

Líbí
odpověď Líbí (69%)
69%
Ujde to
odpověď Ujde to (11%)
11%
Nelíbí
odpověď Nelíbí (21%)
20%