Obec Vidov

Novinky ve Vidově

Vítejte ve Vidově!

Vítejte ve Vidově!

Obec Vidov Vás vítá na svých webových stránkách. Informace, které jsou na našich stránkách zveřejňovány, jsou rozděleny do jednotlivých sekcí menu na levé straně, vpravo    je kalendář plánovaných akcí v obci a krátká aktuální sdělení. Pod tímto textem budou vyvěšovány články aktuální, respektive informace o těchto článcích s aktivním odkazem, po jehož rozkliknutí budete přesměrování na článek v plném znění. Články na této úvodní stránce budou po určité době od  zveřejnění přesunuty do některé z odpovídajících  sekcí vlevo, kde je budete moci dohledat,  popřípadě zaniknou zcela (dle své významnosti).

Chraňte svůj majetek

 

Upozorňujeme místní občany, že se poslední dobou v naší obci množí krádeže (jízdních kol, obuvi, oblečení) a to i ze soukromých pozemků. Věnujte, prosím, zvýšenou pozornost jak svému majetku, tak i podezřelému chování neznámých lidí, kteří se pohybují po obci. V případě takového zjištění předejte tuto informaci nebo pokud uznáte za vhodné a neznámého vyfotíte i snímek osoby na obecní úřad, který věc vyhodnotí, popřípadě informaci, či snímek postoupí policejnímu oddělení v Boršově nad Vltavou.

Děkujeme za spolupráci.

Obecní úřad ve Vidově

 

Svoz komunálního odpadu na rok 2016

Pro rok 2016 se ceny svozu komunálního odpadu nemění, zůstávají ve stejné výši jako v roce 2015: týdenní svoz 2550,- Kč, čtrnáctidenní svoz 1600,- Kč, měsíční 850,- Kč, kontejner 1100l 17.500,- Kč. Pytle na PET lahve zůstávají zdarma k vyzvednutí na OÚ. Prodej známek na rok 2016 bude zahájen v pondělí 4.1.2016 v úředních hodinách.

Od ledna 2016 dochází ke změně svozového dne pro komunální odpad. Nově bude svoz komunálního odpadu probíhat vždy v pondělí v dopoledních hodinách(6-14:00). Přesné termíny svozů naleznete v sekci odpadové hosodářství.

 

 

dnes je: 27.07.2016

svátek slaví: Věroslav

kalendář akcí

aktuality

Vidovské léto - Open air mini fetstival
více
Elektronická evidence tržeb
více
Výběrové řízení na nákup fotografií
více
Cestovní doklady pro děti
více
Chraňte svůj majetek
více
Nařízení
více

anketa

Jak se Vám líbí nový vzhled internetových stránek?

Líbí
odpověď Líbí (70%)
70%
Ujde to
odpověď Ujde to (11%)
11%
Nelíbí
odpověď Nelíbí (20%)
19%