Obec Vidov

Novinky ve Vidově

Vítejte ve Vidově!

Vítejte ve Vidově!

Obec Vidov Vás vítá na svých webových stránkách. Informace, které jsou na našich stránkách zveřejňovány, jsou rozděleny do jednotlivých sekcí menu na levé straně, vpravo    je kalendář plánovaných akcí v obci a krátká aktuální sdělení. Pod tímto textem budou vyvěšovány články aktuální, respektive informace o těchto článcích s aktivním odkazem, po jehož rozkliknutí budete přesměrování na článek v plném znění. Články na této úvodní stránce budou po určité době od  zveřejnění přesunuty do některé z odpovídajících  sekcí vlevo, kde je budete moci dohledat,  popřípadě zaniknou zcela (dle své významnosti).

Nezmaři

Ve středu 5.7.2017 se ve sportovním areálu ve Vidově uskuteční od 19:30 koncert legendární folkové kapely Nezmaři, držitelů Zlaté Porty. Po koncertu vystoupí oblíbená hudební formace Kocourovo kartáč. Hraje se za každého počasí, kryté prostory!

Vstupné: 149Kč předprodej(Hospůdka Na návsi ve Vidově), 199Kč v den konání koncertu

Více na:www.hospudka-nanavsi.cz

 

Ztráty a nálezy

Ve čtvrtek 22.6. večer po divadelním představení byl u pergoly ve sportovním areálu nalezen dálkový ovladač ke garážovým vratům. Ovladač je k poptání na obecním úřadě.

dnes je: 29.06.2017

svátek slaví: Petr a Pavel

kalendář akcí

aktuality

Nezmaři
více
ZRNÍ
více

anketa

Jak se Vám líbí nový vzhled internetových stránek?

Líbí
odpověď Líbí (68%)
68%
Ujde to
odpověď Ujde to (9%)
9%
Nelíbí
odpověď Nelíbí (23%)
23%